Kontakt

GISAB (HQ)
Borrvägen 12
982 38 Gällivare

Sponsring – observera att vi endast tar emot sponsringsrelaterade ärenden via följande e-postadress: sponsring@gisab.net 

Kiruna
Forvägen 33
981 38 Kiruna

Luleå
Besiktningsvägen 11
973 45 Luleå

Ledningsgrupp

Michael Gisslén

Tf Service- och underhållschef 070-689 94 72 michael.gisslen.ext@gisab.net

Janne Niemelä

HSE och kvalitet 0920-21 92 07 janne.niemela@gisab.net

Projektkontor

Martin Lantto

Projektledare 0920-21 92 91 martin.lantto@gisab.net

Henric Esko

Verksamhetsutvecklare projekt 0920-21 92 39 henric.esko@gisab.net

Christer Willman

Senior specialist, rör 0920-21 92 24 christer.willman@gisab.net

Ekonomi / HR / Adm

Sandra Parkkila

Löne- och personaladminstratör 0978-37 07 03 sandra.parkkila@gisab.net

Pernilla Svanhem

Löne- och personaladminstratör 0970-52 21 04 pernilla.svanhem@gisab.net

Rebecka Larsson

HR och administration 072-400 85 45 rebecka.larsson@gisab.net

Gällivare

Mattias Eriksson

Förråds- & logistiktekniker 0970-52 21 12 mattias.eriksson@gisab.net

Magnus Nilsson

Tf Platschef 0970-52 21 22 magnus.nilsson@gisab.net

Max Lindfors

Projektledare 0970-52 21 21 max.lindfors@gisab.net

Kristoffer Nordmark

Projektledare 0970-52 21 24 kristoffer.nordmark@gisab.net

Patrik Olofsson

Projektledare 0970-52 21 23 patrik.olofsson@gisab.net

Janne Niemelä

HSE och kvalitet 0920-21 92 07 janne.niemela@gisab.net

Luleå

Kiruna