Kontakt

GISAB (HQ)
Borrvägen 12
982 38 Gällivare

Telefon: +46 970-52 21 00
E-post: info@gisab.net
Fakturor: faktura@gisab.net

Jobbansökningar: intresseanmalan@gisab.net
Förfrågningar: forfragningar@gisab.net
Sponsring: Vi tar endast emot sponsringsförfrågningar via sponsring@gisab.net

Kiruna
Forvägen 33
981 38 Kiruna

Luleå
Besiktningsvägen 11
973 45 Luleå

Ledningsgrupp

Emma Mäkitaavola

Service- och underhållschef 072-724 41 38 emma.makitaavola@gisab.net

Projektkontor

Henric Esko

Verksamhetsutvecklare projekt 0920-219 239 henric.esko@gisab.net

Christer Willman

Senior specialist, rör 0920-21 92 24 christer.willman@gisab.net

Ekonomi / HR / Adm

Sandra Parkkila

Löne- och personaladminstratör 0978-37 07 03 sandra.parkkila@gisab.net

Pernilla Svanhem

Löne- och personaladminstratör 0970-522 104 pernilla.svanhem@gisab.net

Rebecka Larsson

HR och administration 072-400 85 45 rebecka.larsson@gisab.net

Gällivare

Mattias Eriksson

Förråds- & logistiktekniker 0970-52 21 12 mattias.eriksson@gisab.net

Magnus Nilsson

Arbetsledare 0970-52 21 22 magnus.nilsson@gisab.net

Max Lindfors

Projektledare 0970-52 21 21 max.lindfors@gisab.net

Kristoffer Nordmark

Projektledare 0970-52 21 24 kristoffer.nordmark@gisab.net

Patrik Olofsson

Projektledare 0970-52 21 23 patrik.olofsson@gisab.net

Janne Niemelä

HSE och kvalitet 0920-21 92 07 janne.niemela@gisab.net

Luleå

Kiruna

Marcus Blind

Arbetsledare marcus.blind@gisab.net

Emil Johansson

Arbetsledare 073-815 67 13 emil.johansson@gisab.net

Ove Stenberg

Projektledare 0980-26 86 20 ove.stenberg@gisab.net